Manfred van der Heide terug in Woerden
09/03/2013 - Victor Molkenboer is op 28 februari als de nieuwe burgemeester van Woerden geïnaugureerd. Voordat hij aan zijn eerste klus moest beginnen, de raadsvergadering van een paar uur laer, waren raadsleden, ambtenaren en collega-bestuurders in staat hem de hand te schudden.
Een week later was het de beurt aan “ gewone” burgers en vertegenwoordigers van verengingen en stichtingen.
Zij kwamen in grote getale langs in de Koepel. Daaronder onze oud PW wethouder Manfred van der Heide. Zijn ontmoeting met toenmalig fractievoorzitter en huidig wethouder Yolan Koster was allerhartelijkst. Die ontmoeting is voor het nageslacht vastgelegd op de gevoelige plaat.
Yolan ontmoette die middag verder nog oud wethouder Marjolein Verbrg en oud raadslid Hendrie van Assem. Laatstgenoemde is de laatste tijd toch heel veel te vinden in de raadszaal en de ruimten die daar naartoe leiden. Of dat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen 2014 tot iets moois zal leiden moeten we afwachten. Maar dat geheel terzijde.